כעו"ד בעצמי העוסק בשיווק עורכי דין כ-10 שנים ומתמחה בוידאו משפטי,

יש לי את הכלים והניסיון להבטיח שכל עורך דין שמגיע לאולפן הוידאו שלי, יצטלם

בצורה המעצימה, האתית והמקצועית ביותר - כזו שתשרת בקלות את המטרות

שלו בשיווק, במיתוג ומיצוג המשרד כמוביל בתחומו.

בהצלחה,

 

עו"ד אדי סוברי

מצולמים ממליצים

למעלה מ 12 סרטונים שונים הפקתי באולפן של עו"ד אדי סוברי, שיבצתי אותם באתר שלי, בפייס וביוטיוב. שמתי לב לכך שרבים מהלקוחות שמגיעים אלי מספרים לי שאלמלא צפו בסרטונים, הם לא היו משתכנעים שהם צריכים להיפגש איתי! הפקה מעולה שבהחלט עושה את העבודה.

עו"ד צבי וישנגרד

אדי היקר, כמי שזכה להתראיין באולפן כמה וכמה פעמים, אני יכול לאמר בפה מלא - שווה את כל ההשקעהראיון מקצועי, מכוון וממוקד שמאפשר ללקוחות פוטנציאליים קצת להכיר מראש. הראיון, שמנוהל על ידי מראיין מנוסה שהוא עו"ד בעצמו, מוסיף מימד מקצועי שרק מסייע להבליט את היתרונות של המרואין.

עו"ד אלי לוטן

אחד ממהלכי השיווק היותר מהנים ומקצועיים שעשיתי. מי שמתלבט רק מפסיד!!! שמחה שסוף סוף זכיתי לצלם אצלך סרטון אדי ואין לי ספק שהתרומה שלו תהיה ענקית!!! הרשמת אותי מאוד. תודה

עו"ד יפעת אילוק

אחרי הסרטונים המדהימים שצילמנו בפעם הקודמות ולמרות העומס התמידי במשרדי, אני שוקלת בכל פעם מחדש, לבטל הכל ולהגיע להצטלם. זה אומר הכל, לא?

עו"ד מיקי חשמונאי

אדי אתה אלוף! הסרטונים שעשיתי לפני יותר משנתיים משמשים אותי עד היום ככרטיס ביקור ההחלטה הכי טובה שעשיתי בשיווק המשרד. לקוחות באים לאחר שחיפשו אותי ברשת והסרטונים נתנו לי נוכחות יותר משמעותית ובידול וזה עשה לי את כל ההבדל.
עו"ד הילה נדב
גם אני צילמתי כמה סרטונים באולפן של עו"ד אדי סוברי, הראשונים שבהם לפני כשנה וחצי-שנתיים. רציתי לשתף שמזמן עברתי את המסה הקריטית של פניות שהגיעו רק בזכות הסרטונים והפכו לתיקים.  בקיצור, הדבר הזה עובד ואני ממליץ על אדי בפה מלא.
עו"ד ארתור בלאייר

צפו בסרטוני וידאו שצולמו אצלנו

קבל פרטים בנוגע ליום הצילומים הקרוב שלנו

אולפן הווידאו של עו"ד אדי סוברי

קבל פרטים בנוגע ליום הצילומים הקרוב שלנו

תכני וידאו קלים לשיתוף בפייסבוק, בפורומים, בניוזלטרים וכו'

תכני וידאו יוצרים עבורכם יתרון על המתחרים

גוגל מעדיף סרטוני וידאו ומקדם אותם לראש תוצאות החיפוש

ווידאו ממתג וממצב את המשרד שלכם כמוביל בתחומו, נוכח ועדכני

צילום וידאו מקצועי מעביר

בטבעיות את האישיות

והעוצמות שלכם

למרות שאני לא ממש אוהבת להיות למול המצלמה... עו"ד אדי סוברי דאג לאווירה המתאימה והמרגיעה, ובמקצועיות הלוקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים הוא הצליח להוביל אותי להפקת סרטונים נהדרת. הסרטונים זכו לאהדה רבה מהרגע הראשון שפרסמתי אותם בפייסבוק שלי - מה שהבהיר לי שזו פלטפורמה שיווקית מוצלחת שאני אחזור עליה שוב . תודה
עו"ד לילך אקרמן

שריין/י לעצמך מקום ביום הצילומים הקרוב שלנו, אי"ה ביום 4.6.2019- ונצל/י את ההזדמנות לעשות שימוש בכלי המתקדם של פרסום בוידאו וליהנות מחשיפה יוצאת דופן בפלטפורמה המועדפת על פייסבוק וגוגל.

 

אנו מציינים אירוח של למעלה מ-200 עורכי דין והפקת יותר מ-700 ראיונות מקצועיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 

והכי חשוב: הסרטונים זוכים מידי חודש לאלפי צפיות, ממתגים אותך במוביל בתחומך, מייצרים לך יתרון על המתחרים שלך, וכמובן - גם מובילים לפניות של לקוחות פוטנציאליים!

למה כל עו"ד צריך להופיע בווידאו מקצועי?

קבל פרטים נוספים
בנוגע ליום הצילומים הקרוב